KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15528130
nr 1552 8130
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 289/360. Bildmått: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:29:03
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg